Johann David Köhler:

„Fortgesetzter Wappen-Calender auf das Jahr 1767. oder jährliches Handbuch der neuesten Genealogie und Heraldik, durchgesehen ... von Johann Friedrich Sayfart“

(německy z roku 1767)

 Cena CD = 120,- Kč

 

 

Mimořádná příručka obsahující erby mnoha důležitých osobností a představitelů států, řádů, kongregací, biskupů atd. k roku 1767.

 

 

Je vhodným pokračováním (a zajímavým srovnávacím materiálem) příručky Johann Christoph GATTERER: „Handbuch der neuesten Genealogie und Heraldik ... aller jetzigen Europäischen Potentaten Stammtafeln und Wappen..." z roku 1762.

 

 

Je doporučeno pro prohlížení na PC (velké možnosti zvětšení), pro tisk méně vhodno (je scannováno v barvě, tzn. není doporučeno pro průměrné tiskárny).

 

Strukturou se od výše uvedeného liší – nejprve jsou obecné informace, následují rodokmeny, pak erby.

 

 

 Cena: 120 Kč,-/CD

POZOR: Do ceny objednávek není zahrnuto balné (cca 20 Kč, přičemž je dodáváno buď v plastovém boxu pro 1 CD nebo v papírovém obalu) -  a poštovné dle sazebníku České pošty, s.p.

 Varianty poštovného:
1)     Dobírka (cca 75 Kč za komplet CD)
2)     Bankovním převodem (neúčtuje se dobírka cca 60 Kč, ale jen běžné doporučené poštovné a balné, tj. asi 30 Kč) 

 Objednávejte na adrese:
www.ahn-cr.info
info@ahn-cr.info

 

Upozornění: S ohledem na časté informace o poškození zásilek dodávaných v plastových obalech postupně přecházíme na obaly papírové, přičemž (kde je to možné), doporučené potisky a obaly dodáváme přímo na CD formou souboru DOC s grafickými prvky ve formátu určeném pro tisk.